Skvělý domácí jablečný KOMPOT, který zvládne opravdu každý

dne

FAJN RECEPTY | Tato instrukce je velmi jednoduchá a zvládne ji každý začínající kuchař, nebo dokonce i kuchařka, protože uvařit jablečný kompot je hračka. Celé kouzlo se skrývá v několika málo surovinách, které jsou vždy k dispozici.


I přesto, že tento kompot patří do skupiny podzimních receptů, je možné jej mít k dispozici celoročně.

Jablka pro kompot a jejich výběr

Jablka jsou ovocem, které má největší zastoupení na našich zahradách. Můžeme je použít jak do různých koláčů, tak na výrobu skvělých ovocných šťáv. Vhodné jsou v podstatě všechny odrůdy, ale nejlepší volbou jsou ta, která mají sladkokyselou chuť. Kompot z jablek bude pak perfektně vyvážený, ne moc sladký, ale ani ne moc kyselý, a to přesně potřebujeme.

Příprava jablek pro kompot

Jablečný kompot není žádná věda, jak by se mohlo na první pohled zdát. Připravte si dva skleněné půllitry a do nich oloupaná a jádřinců zbavená jablka nakrájená na kostičky. Poté je zalijete sirupem. Sirup připravíte tak, že svaříte cukr a vodu v poměru 1:4, tedy 50g cukru a 200ml vody, které vaříte, dokud se cukr nerozpustí. Do sirupu přidejte celou skořici, hřebíček a na závěr špetku kyseliny citronové.

„Když jsem si poprvé zkusil uvařit jablečný kompot, ani jsem nečekal, jak moc mi bude chutnat.“ Lupeňa POISSON

Rychlý jablečný kompot recept

Na 2 porce budete potřebovat: 150 gramů jablek nakrájených na malé kousky, 250 mililitrů vody, 25 gramů cukru, 1/2 tyčinky skořice, 3 kusy hřebíčku a špetku kyseliny citronové. Připravená jablka dejte do hrnce, zalijte vodou a přidejte cukr, skořici, hřebíček a kyselinu citronovou. Vše povařte asi 5 minut. Pak odstavte, nechte zchladnout a podávejte. Tento kompot je skvělou přílohou k obědu.

Kolik stojí domácí jablečný kompot

Příprava domácího kompotu z jablek není vůbec drahá záležitost, pokud máte vlastní jablka, tak to bude skoro zadarmo. Pokud je ale musíte koupit, tak se na cenu dostanete asi na 15 Kč pro dvě osoby. Tato cena se ovšem odvíjí od toho, kde žijete, protože je velký rozdíl v ceně jablek v hypermarketu a u malého pěstitele. Také musíte počítat s cenou za cukr, koření a kyselinu.

Autor: VAŘÍM RÁD | FACEBOOK | INSTAGRAM

Fajn.blog | VÝLETY